با شهرهای جذاب و باستانی در اروپا آشنا شوید

با شهرهای جذاب و باستانی در اروپا آشنا شوید

باستان شناسان، تاریخی بودن این شهرهای زیبا که مربوط به قرون وسطی می شوند، را تایید کرده اند. به نوعی باید گفت شهرهایی که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت آزمون های باستانی بودن خود را سپری کرده اند.
قرون وسطی یکی از دوره های تاریخی برجسته و مهم اروپا به شمار می آید. در این دوره ساختمان هایی به سبک های معماری منحصر بفردی ساخته شده اند که هنوز هم پا برجا می باشند. متاسفانه اکثر ساختمان ها و بناهای تاریخی در اثر عواملی همچون جنگ، زمین لرزه، غفلت مردم و خرابکاری ها از بین رفته اند، اما با این حال در برخی از شهرهای اروپایی، بناهای تاریخی به خوبی حفظ شده اند و هر ساله همین موضوع باعث جذب میلیون ها توریست برای بازدید از این مکان ها و تحسین هنرهای معماری قرون وسطی می شود.


برچسب ها: شهرهای باستانی.اروپا.دلفت.برگن.چستر.پتوی.سیه نا.بروژ.تولدو.تالین.ابیدوس.پراگ.اوهرید.دوبروونیک.تورون.کرکاسون.نوردلینگن ,
[ بازدید : 108 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]
ادامه مطلب
[ يکشنبه 9 مهر 1396 ] [ 21:19 ] [ touristgah ] [ ]

هر آنچه که باید در مورد جزایر مصنوعی شهر دبی بدانید


هر آنچه که باید در مورد جزایر مصنوعی شهر دبی بدانید
در این واقعیت که شهر دبی بلندترین ساختمان جهان (برج خلیفه (Burj Khalifa) به ارتفاع 828 متری) و همینطور عظیم ترین پارک تفریحی سرپوشیده دنیا را در اختیار داشته و به همین زودی ها، اولین آسمان خراش چرخنده دنیا را نیز صاحب خواهد شد جای هیچگونه بحثی نیست. اما بی شک یکی از اعجاب آورترین موارد در مورد این شهر، مجمع الجزایر مصنوعی آن هستند که هر کدام در مراحل مختلفی از ساخته و توسعه قرار دارند و به همین زودی ها به پایان می رسند. پالم جمیرا (Palm Jumeirah)، جزایر دِیرا (Deira Islands)، پالم جِبِل علی (Palm Jebel Ali)، دِ وُرلد (The World) و جزیره بلو واتِر (Bluewaters Island) نام جزایری هستند که همگی به دست انسان ساخته شده است.


برچسب ها: جزیره , دبی , پارک , آسمان خراش , امارات , ساحل , خلیج , هتل , تابستان , مرکز خرید , برج ,
[ بازدید : 158 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]
ادامه مطلب
[ يکشنبه 24 ارديبهشت 1396 ] [ 0:59 ] [ touristgah ] [ ]