10 مورد از بهترین و بلندترین سرسره های آبی جهان


10 مورد از بهترین و بلندترین سرسره های آبی جهان
می توان از ترن هوایی به عنوان پادشاه و رکن اصلی در صنعت پارک های تفریحی نام برد. اما در طول ماه های گرم تابستان این جاذبه مهیج رقیبی سرسخت به نام سرسره آبی پیدا می کند. رقیبی مهیج که برای تمام افراد از کودکان تا بزرگسالان جذاب خواهد بود. در این مقاله برخی از بلندترین و بهترین سرسره های آبی جهان معرفی می شوند.


برچسب ها: تفریحات آبی , سرسره , هیجان انگیز , سرگرمی , تابستان , برزیل , ایتالیا , آمریکا , اسپانیا ,
[ بازدید : 149 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]
ادامه مطلب
[ سه شنبه 29 فروردين 1396 ] [ 20:43 ] [ touristgah ] [ ]

آشنایی با بزرگ ترین رستوران های زنجیره ای فست فود جهان

فست فود یکی از پر طرفدارترین غذاها در آمریکا و سایر کشورهای جهان است.

با در اختیار داشتن تعداد 44852 شعبه، فست فود آمریکایی ساب وِی (Subway) در نوع خودش به عنوان بزرگ ترین رستوران زنجیره ای جهان شناخته می شود.
بزرگ ترین فست فودهای زنجیره ای جهان
یک رستوران فست فود مانند، به جایی گفته می شود که به داشتن میزهای ساده، کم ترین میزان از خدمات رسانی و همینطور غذاهایی که در سریع ترین زمان ممکن آماده می شوند شناخته می شود. همچنین رستوران های فست فود به عنوان رستوران های خدمات رسان سریع نیز نام گذاری شده اند. رستوران زنجیره ای به گروهی از رستوران های مرتبط به هم گفته می شود که در نقاط متفاوتی حضور دارند. این نوع رستوران ها یا بر اساس یک قرار داد حقوقی اداره می شوند و یا به مانند رستوران آمریکایی مک دونالد (McDonald)، تحت یک مالکیت مشترک فعالیت می کنند.
به طور معمول رستوران هایی که متعلق به یک زنجیره هستند، نه تنها بر اساس یک معماری که از روی قالبی نمونه برداشته شده ساخته می شوند، بلکه ارائه دهنده خدمات مشتری مداری و منوی مشابهی نیز هستند. رستوران های زنجیره ای فست فود طرفداران زیادی دارند و اغلب در نزدیکی مراکز فروشگاهی، مناطق گردشگری و کنار بزرگراه ها قابل یافتن می باشند.


برچسب ها: پیتزا هات , برگر کینگ , کِی اِف سی , استارباکس , مک دونالد , ساب وِی , رستوران های زنجیره ای , فست فود ,
[ بازدید : 164 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]
ادامه مطلب
[ يکشنبه 15 اسفند 1395 ] [ 15:12 ] [ touristgah ] [ ]